Hacker Okan

20 12 2011

Hacker Okan Güney Kore’de 35 Milyon Kişiyi Hackledi.

Hacker Okan

Hacker Okan tehlikesi tüm hızıyla devam ediyor.. Dünyada 1 tane msn adresi bırakmamaya yemin eden hacker okan namı diğer lamer okan  son olarak ta banka hesabı soydu..

Güney Kore’nin tarihindeki en büyük hack’lenme olarak tarihe geçereği söylenen saldırıda yaklaşık 35 milyon kişisel bilgilerinin çalındığından şüpheleniliyor.
Ülke yetkilileri, sosyal ağ sitesi Cyworld’e ve Nate web portalına yapılan saldırıların Hacker Okan tarafından gerçekleştirildiğini iddia ediyor. Cyworld saldırısının sonucunda isimler, telefon numaraları,brazzers şifreleri ve diğer detayların ortaya çıkmış olabileceği söyleniyor. Saldırıların bazıları Kuzey Kore’yi de hedef alıyor.Güney Kore’de yaklaşık 49 milyon kişi yaşıyor. Halkın büyük çoğunluğu, saldırının kurbanı olmuş durumda.

Önemli güvenlik firmalarından AEP Networks’den Mark Reyize göre bu büyük bir saldırı, ancak saldırının politik bir amaç taşıyıp taşımadığını söylemek şu an için zor. Mark’a göre orduya, iletişime, ekonomiye veya sivillere yapılan saldırıları ayırt etmek giderek güç bir hal alıyor.

LAMERSİN DEDİLER KABUS GİBİ ÇÖKTÜ!

Elimize ulaşan son bilgilere göre sanal alemin haylaz çocuğu hacker okan amerikan glabal bankı hack edip tüm paraları hesabına çekmeyi başardı.Toplam kaybın milyar dolarlara vardığı hack olayını turkish hacker “Hekır Okan” üstlendi.

“Lamersin” dediler , Kabus Gibi Çöktü !!

Arkadaşları tarafından lamer lakabıyla çağrılan okan , kendi sitelerine saldırarak tüm internet dünyasına rezil olmuştu. Edinilen bilgilere göre okan bir oyun sitesinde “Barbie Giydir’ oynarken yanlışlıkla bastığı biryerden vvv.amercagb.çom un un serverına sızıvermiş. Tüm hesapları boşaltan okan paraları kendi banka hesabına yatırdı.

Allah’tan Uyanık Değilmiş

Banka çalışanları olay üzerine parayı AGB ye geri yolladı. Adres bilgileri alınan Okan’ın evine baskın yapıldı. Okan tutuklanıp ceza evine konuldu. evindeki bilgisayara el konuldu ve içinde başkası tarafından yazılıp sonradan üstüne ‘ Hekır Okan ‘ yazılmış 100 ün üzerinde hack programı ve başkası tarafından girilmiş ama çalışmayan 100 e yakın server bulundu.Olayın ardından Okan kendini şöyle savundu .”Benim sucum yok. Knighta gb almak için 50 dolar alacaktım bir anda hepsi geldi.” Ancak suçluluğu ispat edilince cebinden bir resim çıkararak. “Hepiniz bu eli öpeceksiniz” diye bağırdı !!


Actions

Information

3 responses

27 07 2012
ayse

erkek arkadasmin facesıni kirmak isyrm ama facesini dondurdu mail adresinide bilmiyorum ne yapabilirim lütfen cvp

11 10 2012
doksandk

evet yardımcı olabiliriz , size . en kısa zamanda görüşelim….

22 12 2012
emre bilmez

kardeş bana ulaş

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: