Sibersahne Seo, Webmaster forum ve Blogger Temaları

6 02 2012

Günümüzde internet yazarlığı oldukça sayısı artmakta olan bir hal almıştır. Gerçektende bu işi layıkı ile yapan birçok kişi var. Webmaster forum webmasterlere destek amaçlı olup, her türlü sorunların çözüleceği forumlardır. Sibersahne Seo, Webmaster forum ve Blogger Temaları diye ayırırsak blogger temaları da yoğun ilgi görmekte ve durmadan yeni temalar aranmakta günümüz internetinde.

Sibersahne-Seo-Webmaster-forum-ve-Blogger-Temaları.gif (450×301)

Webmaster forumları günümüzde yaygın olarak kullanılır ve aktif olarak interaktif hizmetler verrir üyelerine genelde şu günlerde bir çok saçma forum olsada yine içlerinden faydalı ve iyi olanlarını ayırabiliriz . İstisnalar kaideyi tabiki bozmaz webmaster forumlarında üyeler genellikle birbirlerine destek olurlar onun için sizde gireceğiniz formun platformunu tartın seçin biçin ona göre hareket ediniz.

Sibersahne hem iyi hemde birkaç yönden zayıf geldi bana şahsen iyi bilgiler veriyor webmasterlara olsun üyelerine olsun ama şuda varki anasayfası ile bağzı içerikleri çok alakasız mesela sub domain ile seo, webmaster, forum gibi sub açıp anasayfayı sesli sohbet sitesi yapmak nekadar doğru bilemeyiz tercih onların ama biraz gerçekten abes kaçmış bir olaydır bu.

Galeri.sibersahne.org evet gezdim ve gördüm güzel günümüzde böyle sitelere herzaman ihtiyaç vardır. Neyse seo yarışması düzenlenmiş herkese teşekkür ederim beni destekleyen ve destek veren herkese kelime; Sibersahne Seo, Webmaster forum ve Blogger Temaları kelime biraz kolay gibi gözüksede içine girdiğinde o iş biraz yaş oluyor.

Biz doksandakika olarak Özden Can‘ı (www.ozdenc.com) desteklediğimizi bildirmek istiyoruz. Diğer sitelerede buradan başarılar dilediğimizi bildirmek isterim.


Actions

Information

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: